Hva kan vi tilby?

Kristiansand Trafikkskole

Hva kan vi tilby?

Trafikk, sikkerhet og miljø. 3 viktige ord i dagens føreropplæring. Vi er opptatt av at våre elever blir trygge trafikanter, er trygge på seg selv og at foresatte og venner føler seg trygge med de bak rattet. 

Vi tilbyr også veiledning av foresatte/ledsager.

Vi kommer til å være nullutslipps bedrift om kort tid, lenge før mange andre trafikkskoler. Vi kjører EL-bil, Mercedes EQA. Fordi det er et minkende marked for manuelle førerkort, så velger vi å tilby dette fremmdeles en liten stund til. 

Vi kan også tilby henting av elever på skoler o.l. til kjøretimene, så lenge det er innenfor rimelig avstander. 

Via Tabselev, enten på nett eller i App, så tilbyr vi elev og foresatte full oversikt på økonomien med kontantløs betaling og oversikt over opplæringen. 

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Kristiansand Trafikkskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Les mer